FOTOKSIĄŻKA

Uwolnij cyfrowe kadry i stwórz z nich efektowną fotoksiążkę. Zdjęcia w jakości 7C, personalizacja i łatwy projekt online – czego chcieć więcej?

Zaczynaj

Wybierz z ponad 160 szablonów

Zaprojektuj fotoksiążkę w jednym z naszych szablonów

Istnieją dziesiątki powodów, dla których fotoksiążka cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Wspomnienia w papierowym formacie od lat są powodem do wzruszeń i okazją do długich rozmów przy kubku herbaty. Fotoksiążka Colorland to połączenie tradycji z nowoczesnym trendem! Nadaj swoim wspomnieniom wyjątkowego kształtu, wykorzystując autorskie szablony fotoksiążek z naszej oferty.

Oryginalna fotoksiążka na prezent? Opowiedz wzruszającą historię wybranymi zdjęciami i podaruj cząstkę siebie komuś bliskiemu. Fotoksiążka online to unikalny projekt, który zrealizujesz bez wychodzenia z domu. Wybierz jeden z wielu szablonów i zdecyduj, które fotografie staną się częścią Twojej fotoksiążki.
 • A4 Pion

 • A4 Poziom

 • 20x20

 • 24x24

 • 30x30

 • A3 Poziom

POKAŻ SZABLONY SMART
 • -Wszystkie-
 • Prawda

Pamiątka Ślubu

Wybierz
1046

Wakacyjne monstery

Wybierz
1013

Dla przyjaciółki

Wybierz
499

Na każdą okazję

Wybierz
243

Pierwsze wspomnienia

Wybierz
1753

Zapiski z dzieciństwa

Wybierz
1750

Zapiski wspomnień

Wybierz
1748

Ślubne kadry

Wybierz
1738
container
Włączony

Formaty fotoksiążki

Nadaj wspomnieniom kształtu i zachowaj fotografie w jednym z 6 formatów. Który z poniższych stanie się Twoim ulubionym? Wśród dostępnych wariantów możesz wybrać jedną z trzech wielkości kwadratu, a także klasyczny format A4 (nasz bestseller!) lub unikalną fotoksiążkę w rozmiarze A3.

Kwadrat
20x20
Kwadrat
24x24
Kwadrat
30x30
Pion
A4
Poziom
A4
Poziom
A3

Dodatki

To szczegóły sprawiają, że kompozycja błyszczy. Chcesz osiągnąć spektakularny efekt? Wybierz dodatki, które udoskonalą Twój projekt, a wzbudzisz szczery zachwyt pięknym fotoprezentem. Postaw na wydruk premium w technologii 7C, wybierz inteligentną korekcję zdjęć, usuń logo producenta lub uszlachetnij okładkę gąbką.

 
Wydruk premium 7C
+ 0,40 zł/str.
 
Usuń logo
+ 12 zł/szt.
 
Inteligentna korekcja zdjęć
+ 2 zł/szt.
 
Okładka z gąbką
od + 12 zł/szt.

Zapakuj wspomnienia na prezent

Pudełko prezentowe to efektowny akcent, który pięknie podkreśli zawartość. Zdecyduj się na pudełko w kolorowe kropki lub jeden ze wzorów: gustowną arabeskę, stylową mozaikę lub origami. Zapakujemy w nie Twoją fotoksiążkę i wyślemy na wskazany adres – a Ty sprawisz komuś niespodziankę bez wychodzenia z domu!

Zaprojektuj fotoksiążkę błyskawicznie z funkcją SMART

Z funkcją SMART bez trudu stworzysz znakomity projekt w kilka chwil. Nasz kreator wykona za Ciebie większość zadań:

 • automatyczny projekt
 • precyzyjna selekcja najciekawszych kadrów
 • chronologiczne rozmieszczenie zdjęć
 • dostosowanie układu do fotografii

Sprawdź efekt i nanieś ewentualne poprawki, a przekonasz się, że projektowanie wspomnień to czysta przyjemność! Teraz błyskawicznie zrealizujesz każdy pomysły na cenną pamiątkę, wykorzystując ulubione zdjęcia. Szybko i łatwo jak nigdy przedtem! Funkcja SMART jest dostępna w wybranych szablonach – wybierz ten z oznaczeniem, by rozpocząć swój projekt.

 

Wybierz szablon