Fotomagnesy

Migawki uroczych wspomnień w niewielkim formacie? Dzięki fotomagnesom wrócisz myślami do minionych chwil, leniwie rozpamiętując najlepsze z nich.
Wybierz format

Wybierz format fotomagnesów

Lubisz otaczać się wspomnieniami? Teraz to jeszcze łatwiejsze! Personalizowane fotomagnesy będą prawdziwym hitem zarówno w domowej przestrzeni, jak i w Twojej strefie zawodowej. Gdziekolwiek jesteś, możesz mieć ulubione kadry zawsze w zasięgu wzroku. Fotomagnes na lodówkę, tablicę magnetyczną lub ścianę pokrytą specjalną farbą – eksponuj fotki wszędzie, gdzie to możliwe.

Fotomagnesy dostępne są w pakietach 6 sztuk dla rozmiarów 6,5 x 6,5 oraz 9 x 9, a także po 3 sztuki dla rozmiarów 9 x 13 i 15 x 21. Skompletuj własny zestaw i wracaj do ulubionych wspomnień przy każdej okazji. Magnes ze zdjęciem to także doskonały pomysł na upominek. Błyskawicznie zrealizuj swój projekt i podaruj fotomagnes komuś bliskiemu.

Dodatki

Diabeł tkwi w szczegółach – więc jeśli zwracasz na nie uwagę, poniższa opcja będzie dla Ciebie bardzo przydatna. Inteligentna korekcja zdjęć poprawi ostrość każdego kadru, a także rozjaśni barwy. Dzięki temu Twoje fotki zyskają charakteru i dynamiki, a Ty będziesz spoglądać na nie jeszcze częściej.

 
Inteligentna korekcja zdjęć
+ 2 zł/szt.